úterý 10. září 2013

{event} Tisková konference Prague Fashion Week

Pěkný den všem!
Včera jsem měla možnost zúčastnit se tiskové konference k Prague Fashion Week, který právě včerejším dnem začal!

Tiskovka se konala v hotelu Boscolo Prague za přítomnosti organizátorek, zástupců společností, které PFW sponzorují, Barbary Nesvadbové a hlavních hvězd supermodelky Eugenia Silva a módní návrhářka Hirono, která tvoří pod značkou Saphir East. O make-up na všech přehlídkách se stará parfumerie Douglas ve spolupráci se značkou Guerlain, hair styling má na starosti tým profesionálů Toni&Guy. Od pondělí do pátku probíhají akce pouze na pozvánky, ale v pátek 13. 9. bude slavnostně otevřen The Tent na Alšově nábřeží, kde se od 14:00 představí Velká Británie jako jedna z mocných zemí ve světě módy. Mají být představeny značky jako Victoria Beckham apod.
Sobota i neděle patří přehlídkám otevřeným veřejnosti, v sobotu se představí čeští návrháři, neděle je ve znamení zahraničních značek. 
Ve stanu na Alšově nábřeží bude otevřen Pop-Up store, kde budete moci zakoupit kolekce českých návrhářů a exkluzivně svíčky Be The Light New York by Petra Němcová.
Nesmím zapomenout na Fashion talk, což je otevřená debata na téma Vývoj a význam české módy, v sobotu 14. 9. od 17:00 na Alšově nábřeží.
To jsou asi všechny důležité informace, více info o programu i přehlídkách najdete na oficiálních stránkách PFW. Ještě jedna informace, ale to už budu trochu předbíhat další Prague Fashion Night se uskuteční už 31. října 2013! :-)
Organizátorka Karolína Bosáková, módní návrhářka Hirono, supermodelka Eugenia Silva, první náměstek primátora hl. města Praha Jiří Vávra a organizátorka Barbora Bergová.


Na tiskovce jsem měla možnost poznat plno zajímavých lidí, například tyto pány z blogu, jehož název jsem zapomněla, Loriettu, holky z Audrey&Pearl, Nenu, ale také Lou, Anetu a Adélku. :-) Zahlédla jsem také Gábinu a Marušku. :-) Na tiskovce byla i Verča s Hankou, ale vůbec jsme si je nevšimly! :) Samozřejmě tam bylo mnohem víc novinářů a asi i blogerů, ale nikoho dalšího jsem už nepoznala. :-))


S holkama z Audrey&Pearl, ale na všech fotkách z nás alespoň jedna spí...:-D A fotila si nás i Hirono. :D


Chystáte se někdo na PFW? Uvidím se s někým? Ještě připomínám sraz blogerek! :)

Tereza♥

3 komentáře:

 1. to muselo být super!! :) a líbí se mi rozřízlá fotka pánů bloggerů :D

  OdpovědětVymazat
 2. Tak to je super, že brzy bude další PFN :). Bohužel Fashion Week nestíhám, bohužel mi do toho o víkendu něco vlezlo, ale snad stihnu něco z programu během týdne - ideálně party s Guerlainem, který miluju :)

  http://pragueinstyle.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 3. Jsme teda dobré spáčky:)). Ale jinak super příspěvek!
  http://audreyandpearl.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář!♥