pondělí 25. února 2013

{diary} 25/2/2013

Pěkný večer všem,
dnes nestíhám, takže článek o lyžování nebude, zítra jedeme s Vivinkou (kočka) k veterináři a vůbec nevím jak to s ní bude, takže také nic neslibuji, ale nebojte, o "lyžařský" článek vás nepřipravím.
Dnes bych vás chtěla moc, moc poprosit o jednu věc. Potřebovala bych od vás, abyste vyplnili TENTO krátký dotazník ( zabere vám tři minuty). Jedná se o malý výzkum na ZSV, do čtvrtka musíme odevzdat výsledky našeho výzkumu. Koho by zajímalo, jak to nakonec dopadlo, napište mi do komentářů mail, ráda vám výsledky zašlu. Jsou to fakt strašně stupidní otázky, ale je to přece jenom "jen" ZSV. :-D Předem moc děkuji za vaše odpovědi!
No a druhá věc je jen takové upozornění na zítřejší H&M Fashion Show, kterou můžete sledovat online...více ZDE.

Na závěr rychlý souhrn :-)


Moc děkuji, jste úžasní!


7 komentářů:

 1. Vyplněno :) (jen jsem teda někde měla trošku problém s odpověďma, 10000 za oblečení určitě nedám :)) A výsledky chci :)

  OdpovědětVymazat
 2. dotazník vyplněn, jen to mam teď všechno trochu jinak :D ale snad to pomůže :) výsledek mě docela zajímá :) kontakt na mě máš, že? třeba na fb :P

  OdpovědětVymazat
 3. Ahojda. Moc se mi líbí tvůj blog! Ráda bych Tě pozvala na můj web, který je zaměřen především na poruchy příjmu potravy, ale pozor- ne thinspo, ba právě naopak.Najdeš tam recepty, které nikde jinde nenajdeš..převážně clean eating, tipy, články postřehy...a v brzké době se rozjede projekt na pomoc lidem s PPP, jen čekáme s kamarádkou, kdy ho schválí krasna.cz. Na blog určitě mrkni, každopádně si tam najdeš to "svoje". A pokud by se ti u mě opravdu moc líbilo, můžeš se přidat mezi mé Followers aneb pravidelné čtenáře (v levém sloupci mého blogu). Přeju krásný zbytek dne. Andie xoxoxox

  www.andie-chambers.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář!♥