středa 27. června 2012

{inspirace} Rozhovor s YOUR LADIES

Pěkný den, dnes pro vás mám unikátní rozhovor s Diou a Lenny z blogu HANDBAG FOR LADIES, které si společně říkají YOUR LADIES a 1. června oslavily půl roku od založení blogu!!!
Trošku jsem si na ně posvítila, takže se o nic určitě dozvíte plno nových věcí. :) Proto čtěte až do konce a k tomu si prohlížejte neuvěřitelné množství fotek. Sice jsem si měla  vybrat pár, ale já to nedokážu. Všechny fotky jsou totiž super! :)
Holky jsou neskutečně milé, vstřícné a vtipné. Ještě jednou jim moc děkuji, že jsem měla tu čest, dělat rozhovor s někým tak šikovným a tak sympatickým! :) Jejich blog určitě znáte, pokud ne, tak ho určitě navštivte! A tuším, že do 1.7. na blogu probíhá dokonce i GIVEAWAY o ťapky do balerín! :)


    Co vás vedlo k tomu, abyste si blog založily?
  
Začlo to asi tak, že jsme sledovaly některé módní blogy a po čase jsme si řekly, že si zkusíme založit vlastní blog, který nebude jen o módě, ale o všem možném i nemožném. J

Jaké články vás nejvíce baví tvořit a kde čerpáte inspiraci k psaní článku? 

Nejvíce nás baví tvořit články SE se spoustou fotek z různých akcí a událostí. Inspirace přijde sama s každým novým dnem a zážitkem. Výhodou je, že jsme dvě, a tak máme pořád o čem psát.


Jaké blogy patří mezi vaše oblíbené a "kontrolujete" je pravidelně, jestli nepřibyl nový článek?

 Snažíme se pravidelně sledovat mnoho různých blogerek, ať už z Česka, nebo Slovenska. Můžou to být módní blogy, fotoblogy a nebo takové ty milé deníčkové blogy. Oblíbené ani méně oblíbené blogy určitě nemáme, každý je originální.


. Co pro nás čtenářky chystáte? A snažíte se navázat spolupráci s nějakou kosmetickou/módní značkou. Nebo dostaly jste nabídku na nějakou spolupráci? 

V nejbližší době se můžete těšit na spoustu rozhovorů, například nám poskytla rozhovor burza oblečení – votocvohoz.cz a nebo také jeden velice úspěšný fotograf z našeho okolí. Dále určitě nedáme dopustit na kosmetické recenze a příspěvky plné fotek. 


Chodí vám např. emaily plné chvály nebo dotazů? A už se našel někdo kdo by váš blog kritizoval od nevidím do nevidím? 

Žádné takové maily nám běžně nechodí, ale ani kritika se na našem blogu moc nevidí. Je to spíš neutrální.

 Kolik času blogu věnujete a kdo tvoří častěji články? 

Čas strávený na blogu je pokaždé jiný, záleží kolik máme zrovna času, jak velký  příspěvek tvoříme a nebo jestli se začteme do nějakého delšího příspěvku. Články častěji tvoří určitě Dia.


Proč myslíte, že vaše čtenáře baví blog číst?
 Je podle vás něčím výjimečný?

 No možná je to tím, že si na nic  nesnažíme hrát, jsme přirozené  a upřímné. Snažíme se dělat články, které zaujmou. Nejčastěji jsou to příspěvky o tom, kde jsme byly, co jsme viděly, nebo zažily.


Jak jste se potkaly a od kdy jste nejlepšími kamarádkami? Co vás nejvíc baví dělat společně?

  To už je snad celá věčnost...už naši taťkové spolu chodili na základku, potom naši starší sourozenci spolu chodili na střední a my spolu chodili do stejného ročníku na základce a teď i na střední. Baví nás společně dělat třeba i ty nejobyčejnější věci, třeba jako jít na oběd, jen tak odpočívat a nebo velká sranda je,m když si společně chceme vyrazit z kopýtka :-D 


Co děláte ve volném čase ať už individuálně nebo společně? 

Obě navštěvujeme Základní uměleckou školu, Lenny hraje na kytaru a tancuje a Dia zpívá a hraje na klavír. Společně pak chodíme do dramatického kroužku. No a nesmíme zapomenout, že máme každá přítele a hodně času trávíme také v jejich přítomnosti. 


Baví vás nakupovat? Kde nejraději nakupujete ?

 Každou holku snad baví nakupovat, takže i nás. Hlavně když je dost financí! Kdybychom nebydlely v takovém zapadákově jistě bychom chodily nakupovat častěji. Naše oblíbené obchody jsou třeba H&M, TALLY WEIJL A GATE. Navštěvujeme i různé secondhandy. 


Jaký je váš nejoblíbenější kosmetický produkt a bez jakého produktu nedáte ani ránu?

 Dia nedá dopustit na kosmetiku značky Nivea. Nutnou součástí každého jejího dne je všem známy Nivea créme. Lenny v poslední době dala přednost šetrnější kosmetice a začala používat ve velkém kosmetiku RYOR. 


Za co nejvíce utrácíte? 

No popravdě řečeno asi nejvíce utrácíme za oblečení nebo boty. Dál je to určitě kosmetika a hned v závěsu cukrovinky a různé pochutiny. V neposlední řadě jsou to i účty za telefon.


Kam byste se chtěly někdy podívat?

  Lákají nás různá místa po celém světě. Ať už jsou to hory, Jižní či ostrovní státy, divy světa, památky, nebo třeba velká města. Obě bychom určitě chtěly vidět svět i mimo Evropu, poznat jiné kultury, módu a zvyky. Čím chcete být? 

 Lenny se odjakživa chtěla věnovat sportu, ale lékaři ji to nedovolili, takže musela na obyčejný gympl. Po maturitě by se chtěla dostat na právnickou fakultu. Dia měla velký sen stát se herečkou, dokonce udělala příjmačky na konzervatoř, ale byla dál v pořadí a brali jen 5 lidí do ročníku.Doufám, že se vám rozhovor líbil, holkám už po několikáté moc děkuji a přeju jim hodně spokojených čtenářů, ke kterým patřím i já. :)
A pokud ještě tento blog neznáte, ihned na něj upalujte!!!


Tereza♥12 komentářů:

 1. MOC A MOC TI DĚKUJEME ZA TAK KRÁSNÝ ROZHOVOR! :-)* Moc se Ti povedl a rozesmálo mě kolik jsi tam dala fotek :-D ..jseš prostě super ! ♥

  OdpovědětVymazat
 2. Krásny rozhovor, ich blog mám veľmi rada! :)

  OdpovědětVymazat
 3. Skvělý rozhovor :) Tento blog navštěvuji docela pravidelně a nejvíce se mi líbí to, že tam holky dávají spoustu fotek... ;)

  OdpovědětVymazat
 4. Krásný rozhovor. Tyhle dvě holky znám a mám moc ráda:-)

  OdpovědětVymazat
 5. Moc hezký rozhovor, slečny taky moc ráda sleduji. :)

  OdpovědětVymazat
 6. obě jsou skvělé blogerky! :) krásný rozhovor :)

  OdpovědětVymazat
 7. Spravila si naozaj veľmi zaujímavý článok ;)

  OdpovědětVymazat
 8. Jak já miluju rozhovory^^. A tyhle slečny jsou super!:)

  OdpovědětVymazat
 9. a po me nikdo interview nechce?!
  Attention please!
  Giveaway is still actual!
  http://she-is-the-1.blogspot.com/2012/06/giveaway-i.html

  OdpovědětVymazat
 10. skvělý rozhovor! obě holky znám, chodíme společně na jednu školu a jsou velmi super kamarádky! :-)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář!♥